Kahve Falı Bak Ücretsiz Resimlikahve-fali
kahve-fali
kahve-fali
kahve-fali

Uzun süredir bir boşluk içerisinde gibi hissediyordum kendimi. Ne arkadaşlarım ile görüşmek istiyordum ne de evden dışarı çıkmak. Yakın bir zaman önce üzerimden ağır bir aşk geçti. Kendimi toparlamaya çalıştım. Pek bir faydasını göremedim çabalarımın. Tam pes etmişken mutluluğa, en yakın arkadaşım ile dışarı çıktık. Daha sonra ise arkadaşımın arkadaşı geldi. Biraz sohbetten sonra bana sana kahve falı bakmak geldi içimden’ dedi. Şaşırdım. Tabii ben bir heyecanlandım.

Hemen türk kahvesi söyleyip fincanımı kapattım. Fincan soğudu. Fincanı açtıktan sonra şöyle bir inceledi. Kaplumbağa gördü, yunus balığı gördü, yollar gördü kahve falımda. O kadar güzel yorumladı ki ağzım açık kaldı. Hakkımda hiçbir şey bilmiyorken yaşadığım zor

günler adına da yorumlar yaptı. Geleceğe dair de bana umut olacak güzel şeyler söyledi. Çok şaşırdım açıkçası kahve falı ile ilgili bu kadar bilgili ve hisli olabileceğini hiç düşünmemiştim. Fal bak bittikten sonra ağız ucuyla söyle bakalım sırrını dedim. Biraz gülüştük. Sonradan anlatmaya başladı işin aslını.

Uzun süredir takip ettiği bir site varmış. Kahve falı üzerine oldukça başarılıymış. Kahve falı yorumlamasını öyle öğrenmiş. Önceleri kendine bakıyormuş sonra sonra arkadaş ortamlarında da birbirlerine bakmaya başlamışlar. www.modanium.com sitenin adı. Üstelik ücretsiz bedava fal baktır sayesinde falın inceliklerini yakalamış. Her gün de düzenli olarak takip edermiş. Bende bunları duyduktan sonra eve gidip hemen girdim Modanium’a. Kahve falı üzerine bir çok şey buldum. Gerçek anlamda donanımlı bir site. Ücretsiz olması da yeme de yanında yat dedirtiyor. Kahve falı
denilince küçümseyerek bakardım önceden. Fakat Modanium sayesinde benimde vazgeçilmezlerim arasında olmaya başladı. Bu sayede keyfim ne istiyorsa ona tıklıyorum. Kahve içmek bir tutku olabilir fakat kahve falının da ondan kalır yanı yok artık. Eğer sizde kahve falıma baktırmak istiyorum diyorsanız mutlaka bu siteyi ziyaret edin.

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5060 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*