KAHVE ÇEKİRDEKLERİ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI

kahve-cekirdegi-ornegi

Kahve Çekirdeği Örgü Modeli Yapılışı– İşte yine güzel bir Örnek ile bu güzel Hafta sonu birlikteyiz. Anne işleri tarafından paylaşılan Kahve Çekirdeği Örgü Deseni Örnekli örgü modellerine ilgi duyan hanımlar için ideal bir

kahve-cekirdegi-ornegi
kahve-cekirdegi-ornegi

Örnek.

Melike hanım bu güzel Örgü modelini de diğer Örgü videolarında da olduğu gibi detaylı olarak anlatılmış. İnternet’te ya da Facebook Örgüler olarak Anlaşılır düzgün Türkçe anlatılan Örgü Örme Videoları ile Örgü modelleri örnek çıkarma isteyenlere bu örneğe bakmalarını öneririm.

Dün Anne işlerinin bize sunduğu Örgü videolarına da bakmak isterseniz Türkçe anlatılan Balık sırtı Örgü Deseni örneğini öğrenmek isteyenler için.

Arzu hanımdan da Bülbül Yuvası Örgü Modeli nasıl örülür? Türkçe Anlatımlı Örgüler bölümünden görebilirsiniz.

Örneği anlatan Melike hanım bu örnek ile Şal Örgü Panço ve Örgü Berelerin çok güzel olacağını söylüyor. Ben de kendine katılıyor ve Kahve Çekirdekli örnek ile Örgü Pelerin,Hırka ve Kazaklar çok şık olur diye düşünüyorum.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU LALELER TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. KAHVE ÇATLAĞI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*