KAĞITLARDAN ÇİÇEKLİ VAZO

Kagitlardan-cicekli-vazo

Fon kağıtlarından yapılan Çiçek Etkinlikleri

Fon kağıtlarından şirin Pembe kağıtlardan sevimli Çiçekler ve mukavva kartonu ile yapılan şık bir vazo.  Vazonun çevresini boncukları yapıştırarak süsleyebileceğiniz gibi isterseniz vazoyu yapıştırmadan önce üzerine desenler çizip boyayabilirsiniz.

Bu tarz küçük çiçekler için Kırtasiyelerde satılan Şekilgeç denilen aletlerden satın alarak kullanabilirsiniz isterseniz kendiniz makas ile keserek yapabilirsiniz.

Kağıtlardan, Mukavva kartonlarından neler yapabilirsiniz görmek için lütfen Hobi bölümüne bakınız.  Sevdiklerinize kendi emek verdiğiniz şeyleri hediye etmekten hoşlanıyorsanız bu güzel Kağıtla yapılan çiçekli vazoyu hediye edebilirsiniz.

Kagitlardan-cicekli-vazo
Kagitlardan-cicekli-vazo

Kagitlardan-cicekli-vazo-1
Vazo için kalıplar. Kalıpları çiçekleri içine yapıştırmadan önce yanlardan yapıştırınız. Dikkat edin çiçekler büyük ve geniş olan vazonun üstüne yapıştırılıyor.
Kagitlardan-cicekli-vazo-2
Çiçekler
Kagitlardan-cicekli-vazo-3
Vazo yapıştırıldıktan sonra nereye çiçekleri yapıştıracaksınız kalemle çizerek göstermişler

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*