JAKAR DESENLİ SEVGİ ŞERİDİ ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ


jakar-desenli-sevgi-seridi-orgu-modeli-yapilisi

Jakar Desenli Örgü Videoları-Videolu Türkçe açıklamalı Sevgi hanımdan Jakar Örgülü Sevgi Şeridi Örgü Modeli Yapılışı.2 Renk örgü ipiyle örülen Bebek Örgüleri için şirin ve kolay Jakarlı Örgü Modeli isterseniz bu örneğin Videolu anlatımını buradan izleyerek aynısını siz de örebilirsiniz.

Haraşo ve Düz örgüden oluşan Basit Haraşo örnekli Jakar desenini isterseniz bir değiştirebilirsiniz. Erkek bebekler için Mavi ve Beyaz renkler ile şık bir Örgü Bebek Süveteri güzel olur diye düşünüyorum.

Bugün ayrıca size Sevgi hanımdan Kesme Elmas Örgü Modelini burada paylaştım.Tek renkli ve Ajur desenli şık örgü modeli bir çok örgü için kullanabileceğiniz kolay bir Örgü modeli.

Tığ işi Örgü Örme Videoları istekleri için de Kredi kartı Şal Yapılışı anlatılan Videolu ve Resimli Gelinler için Abiye Tığ işi Şal modeline buradan bakabilir sizde Yaz akşamların da ve Düğünlerde Abiye giysiniz ile Kombine yapacağınız Şık bir Şal Örebilirsiniz.

Videolu Sevgi Şeridi Örgüsünde az önce bahsettiğim Mavi,Beyaz Örneğini Sevgi hanım o renkleri kullanarak ta göstermiş.Örgü Bebek Pantolonu,Süveter,Bere,Patik,Atkı vs takımlar için bu örnek güzel olabilir.

Ancak örneğin kendini göstermesi için doğru ip kullanımı kadar doğru şiş numarası ile örmek gerekiyor.Sevgi hanım zaten her zaman kaç numara şiş ile ördüğünü video içinde açıklıyor.

Sevgi Şeridi Örgü Modeli Şiş Örnekleri-Türkçe Videolu Örgüler

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KENARLAR İÇİN TIĞLA ÇİÇEKLİ ÖRNEK YAPILIŞI VİDEO | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*