IZGARA ÖRGÜ MODELİ ÖRNEK YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLIizgara-orgu-modeli

Videolu Ajurlu Örnek Yapılışı-Güzel ve detaylı anlatılmış bir Örgü Videosu ile anlatılan Izgara Örgü Modeli yapılışı Videolu anlatımlı olarak örmek isteyenlere çok güzel bir Örnek modeli.Delikli Örgü modellerinden olan Izgara Örgü Deseni .

Sizlere Bugün yeni bir Örgü modeli anlatımı ile çok beğendiğim bir örnek göstermek istiyorum. Yabancı bir hanımın anlatımını yaptığı örneği örmekte zorluk çekeceğinizi sanmıyorum.

Dün size sunduğum Saç Örgülü Kalpli Örgü modeli çok beğenilmişti. Saç örgüsü Örgü modellerini seviyorsanız sitede çok daha fazlasını göreceğinizi söylemek isterim.

Örgü Erkek Boyunlukları isteyen sevgili hanımlar için isteyenin oğluna,eşine,kardeşine ya da babası için örebileceği he kolay hem şık bir örnek ile yapılmış ve Türkçe videolu anlatımlı Erkek Boyunluğu.

Uzaktan bakıldığın da sanki üzerine Boncuk dikilmiş gibi görünen Boncuk Görünüşlü Örgü modeli daha zarif ve ufak örnekler sevenlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm 2 renkli örgü modelidir.

Bebek Örgü Modelleri için bebeklerin üzerinde gördüğümde çok beğendiğim,hem tığ hem de şiş iğneleri ile örülen Örgü Bebek Kilotu genç annelerin çok işine yarayacak ve bebeklerin hem yaz hem kış aylarında giyebileceği mevsimlik örgü modeli.

izgara-orgu-modeli
izgara-orgu-modeli

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5066 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*