İPE DİZMELİ BONCUKLU OYA TARİFİ

ipe-dizmeli-boncuklu-tig-oyasi
ipe-dizmeli-boncuklu-tig-oyasi

Kolay Boncuk Oyası– Boncuklu Tığ Oyası Modelleri isteyen Arkadaşlara yapılışı Türkçe Videolu Oya Dersi olan orta boy Boncuklu Model için İpe Dizmeli Boncuklu Oya Yapılışı.

Boncukların Oya ipine dizilerek yapıldığını içinde Örümcek modeli de olan Tığ Oyası için Videonun başında farklı ve renkli Boncuklu yapılmış Modelini de görebilirsiniz.

Zürafa sonrası Kafes üstüne yapılan Sıralı Oyalar için Alttaki modelleri de inceleyebilir isterseniz Önceki gün paylaştığım Sonsuzluk Yalancı Oya Yapımına bakabilirsiniz.

ipe-dizmeli-boncuklu-oya
ipe-dizmeli-boncuklu-oya

Ben yeni başlayan hanımlara daha kolay olduğunu düşündüğüm için Sıralı Tığ Oyası ile başlamaların öneriyorum.

Çeyiz için Oya Modelleri ve yapılışları arayan hanımlar kadar Kış Örgü Hazırlıkları içinde Örgü Modelleri paylaşmaya başladığımızı bilmenizi isterim.

Çeyizlik Şal Modeli olarak Dün çok ama çok güzel Fıstık Örnekli köşeden başlanarak örülen Tığ işi Üçgen Şal Örneği yapılışına da bakabilirsiniz.

İpe Dizmeli Oya Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on İPE DİZMELİ BONCUKLU OYA TARİFİ

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares