İP DOLAMALI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

ip-dolamali-kolay-orgu-modeli

Videolu Örgü Modelleri-Türkçe Videolu Anlatımlı İp Dolamalı Kolay Örgü Modeli oldukça basit ve örmesi keyifli istediğiniz her şeyi örebileceğiniz Örgü iğneleri ile örülen güzel bir örnektir.

Anne işleri bizlere yine Türkçe olarak hem anlatılan hem detayları ile İp Dolamalı Örneği nasıl örülür? gösterdikleri çok güzel ve anlaşılır Örgü Videosu sunmuşlar.Sizlerinde beğeneceğini umduğum bu örneğin tüm uygulamalı detaylarını alttaki örgü örme videosunda görebilirsiniz.

Dün sizler ile paylaştığım Fermuar Demiri Örgü Modeli yine Anne işleri tarafından paylaşılan Güzel örneklerden. Bakmak isteyenlere bu değişik Örgü Modelini tavsiye ederim.

İki değişik renkteki ipler ile kibar bir Örgü Modeli isteyenlere Keten Örgü Modeli örneğine bakmalarını tavsiye ederim. Bu güzel örneklere buradan ulaşabilir ya da yukarıda menüde bulunan Örgü Videoları bölümüne bakarak nazarca örgü modellerinin tamamını görebilirsiniz.

Eyfel Yolu Örneği yakın zamanda paylaştığım Örgü örmeyi seven Örgücü hanımlar tarafından en çok sevilen Örnekler arasına girdi.

ip-dolamali-kolay-orgu-modeli
ip-dolamali-kolay-orgu-modeli

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

10 Comments on İP DOLAMALI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

  1. süper olmuş ellerine sağlık.çok da güzel anlatmışsınız.isim kondumu bilmiyorum ama “sarmal” iyiymiş

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. SU DALGASI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  2. İP ÇEKMELİ ÖRÜMCEK ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU | Nazarca.com
  3. SU DAMLASI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE ANLATIMLI VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares