İNCİLİ KOLAY ŞİŞ OYASI MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

incili-sis-oyalari-yapimi
incili-sis-oyalari-yapimi

İncili Şiş Oyası Kolay Şiş Oyası Modelleri isteyen Oya Seven hanımlara Yeni Oya işlemeye başlayanlara Şiş ve Tığla İnci Boncuklu Nazarca Tığ Oyası Türkçe Videolu Anlatımlı Oya Dersi yapımı ile.

Çeyizlik Şiş Oyaları için sizlere sitemde bir çok Tığ Oyası Örneği olarak ta yapılan Şişle Tığın birlikte kullanıldığı,bazen Şiş yerine Kalem kullanarak yapılan Kalem Oyaları için bir kaç örnek önereceğim siz hangisini isterseniz onu yapın.

Şişte boncuklu Oya modeli yapımına buradan bakabilir Turuncu boncukla yapılan Farklı Oya Modelinin yapılışını öğrenebilirsiniz.

Şişle Çiçekli Tığ Oyası Modeli yine sitede çok beğenilen Tığ ve Şişle Yapılan Yeni Oya Modelleri içinden. Şişte Pullu Oya modeli Boncuk yerine Pul ile yapılan Pullu Tığ Oyası yapımı.

incili-sis-tig-oyasi
incili-sis-tig-oyasi

İnci Boncuklu Şiş Oyası için bir çoğunuz bu örneği görmüş olabilirsiniz. Çok kullanılan ve beğenilen Kalemle İncili Oya Örneği olarak ta bilinen Şişle İnci Boncuklardan Oya Yapımı burada.

Daha zarif ve kibar küçük Boncuklar ile yapılan Şiş işi Boncuklu Oya Modeli yine 2017 Şiş Oyası Modelleri arasında sevilen Oyalardan.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. 66 İĞNE OYASI VE ELTİ ÇİÇEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. ŞİŞTE RENKLİ BONCUKLU KOLAY TIĞ OYASI VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com
  3. YELPAZE ŞİŞ OYASI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares