İNCİ ÇİÇEĞİ ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

inci-cicegi-orgu-modeli-yapilisi
inci-cicegi-orgu-modeli-yapilisi

İnci Çiçeği Örgü Modeli yapılışı bizlere Türkçe ve Örgü Tarifi anlatımlı olarak Sevgi hanım tarafından sunulmuş zarif bir Örnek.Örgü ustası hanımlar bu örneğin diğer adları neler mutlaka biliyorlardır.

Örgü işine yeni başlayan hanımlar için bu şekilde Örgü Öğreten Türkçe videolu örgü işleri örnek öğrenmelerinde büyük kolaylık sağlıyor.

Sağ olsun Işıl,Sevgi ve Arzu hanımların el işi örgü örneği ve Giysi nasıl örülür çalışmalarını bizler içim devamlı videolu olarak paylaşıyorlar.

Dünde size Gelin Çiçeği Örgü Modeli adında çok zarif duran şık bir örnek çalışmasını size sunmuştum.Değişik ve güzel örgü örneklerini her zaman size Örgü videoları bölümlerinde sunduğumu unutmayın.Aradığınız her örneğin yapılışını bu bölümden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Yelek Modeli örmek için Yelek Örnekleri arayan hanımların isteği üzerine burada ki Fıstıklı Yelpaze Örgü Modeli yapılışını paylaştım ve aynı zamanda bu sayfada bir çok Yelek Örülüşü öğretilen çalışmalar görebilirsiniz.

inci-cicegi-orgu-modeli-yapilisi
inci-cicegi-orgu-modeli-yapilisi

İnci Çiçeği Örgüsü Yapılışı İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares