İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE KARTONDAN KUŞ YAPILIŞI

Kartondan Minik KuşYapılışı

Okul Öncesi Etkinliğ Ve İlköğretim Minikleri İçin KartondanKuş ,Evde Tatilde Minik Yavrularımız İçinde Eğitici,Yaratıcı Ve Keyifli Bir Proje.Haydi Bakalım Çocuklar Hep Beraber Aynısını Yapalım.Eğer Yapanlar bir YorumYazarsa Dilek Ablanız Mutlu Olucak.:).

Kartondan Minik KuşYapılışı

Malzemeleimiz.Çeşitli Renklerde Fon Kağıdı

Zımba

Tutkal

Makas

Gözler İçin Sahte Oyucak Gözü,Düğme Yada Kartondan Siz Yapabilir,Hatta Boyayabilirsiniz.

Not : Kartonun Altını Ya Zımbalayın Yada Yapıştırınız.

Kartonumuzu Resimdeki Gibi Katlıyoruz.

Resimdeki Gibi Kuşun Başını,Ayaklarını,Kanatlarını Ve Gagasını Kesiyoruz.BurdanTarayıcınız Yardımı İle Çıktı Alabilir Yada İnce Bir A4 Kğıdını Bilgisayarın Ekranına Yapıştırıp Kopya Çekebilirsiniz.


Kuşlarımızın Son Şekli Böyle Olucak.Kuşun Başını,Gagasını,Kanatlarını,Ve Ayaklarını ResimdekiGibiYapıştırıp. Gözlerinide Yaptıkmı Cici Kuşumuz Hazır.Hadi Bu KUşumuza Bir İsim Koyalım,Herkez Bulduğuİsmi Altaki Yorum Yaz Yazan Yere Yazsın:)

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares