İLGİNÇ VE GÜZEL TIĞ İŞİ ÖRNEKLER


ilginc-orgu-fikirleri
ilginc-orgu-fikirleri

Sizler için değişik ve güzel Örgü örneklerini bir araya getirdim. Boncuklu Kenar örneği aralarında en beğendiğim örneklerden.Tığ işi farklı örnek arayanlar için derlediğim bu sayfadaki örneklerin tek,tek anlatımlarını el işleri bölümünde bulabilirsiniz.

Kafesli Tığ işi Örnek için iki renkle örülen Çift Kafes Örneğinin değişik bir örneğini buradan görebilirsiniz.

Havlu kenarı Örnekleri isteyen hanımlar için hazırladığım özel Havlu Kenarı Modelleri sayfasında değişik ve güzel Havlu kenarı örnekleri görebilirsiniz.

Boncuklu Kenar örneğinin nasıl örüldüğünü resimlerden net olarak görebilirsiniz. Bazı web siteleri Boncuklu kenar örgü modeli için bir Kolye olarak düşünmüşler.

Ancak Koltuk ve yatak örtüsü kenarları için bu şekilde boncuklu kenar örneği Örgü kolyeden çok daha güzel olur fikrindeyim.

Burada gördüğünüz modellerin detaylı bir şekilde nasıl örüldüğünü El işleri yazan menüde görebilirsiniz.

ilginc-orgu-fikirleri
ilginc-orgu-fikirleri

ilginc-orgu-fikirleri-1

ilginc-orgu-fikirleri-2

ilginc-orgu-fikirleri-3

ilginc-orgu-fikirleri-4

ilginc-orgu-fikirleri-5

ilginc-orgu-fikirleri-6

papatyaliorgumodeli sari-havlu-kenari-ornegi
kaynak:http://elealinda.blogspot.com.tr/2014/07/tutorial-bommelborte-hakeln-3-varianten.html

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on İLGİNÇ VE GÜZEL TIĞ İŞİ ÖRNEKLER

  1. dilek hn. merhaba, sizi ilgiyle takip ediyorum, sizden ricam yeni başlayanlar için veya bugüne kadar eline hiç tığ almamış kişiler için trabzan (tekli,ikili,üçlü v.s.) ve sık iğne gibi tığ işinin belli başlı olanlarını gösteren şekilleri göstermeniz. kitabı varsa alabilirim. şimdiden teşekkür eder, başarılar dilerim.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*