İLGİNÇ METERYALLERDEN KOLYE YAPILIŞI

Kibrit Kutusundan Kolye Takı Yapımı

Okadar Çok Şeyden Değişik Takılar Yapılıyorki, Hiç Aklınıza Bildiğimiz Kibrit Kutusundan Kolye Takı Yapılacağı Gelmişmiydi?.Eminim Küçük Kızınız Bu Sevimli Kolyeye Bayılacaktır.İsterseniz İçine Bir Resminide Yapıştırabilirsiniz.Çok Şirin Duruyor Değilmi?.

Kibrit Kutusundan Kolye Takı Yapımı

Malzemeler

Kibrit

Fırça

Akrilik Boya

Kurdela

Kolyeyi Süslemek İçin Boncuk,Pul Vs

Kibrit Kutusunu Resimdeki Gibi Akrilik Boya İle Boyuyoruz.

Dekoratif  Defter Katlama Yada Benzeri Kağıtlar Kullanabiliriz.

Kibrit Kutumuzu Sarıcak Şekilde Kağıdımızdan Kesiyoruz.Kestiğimiz Kağıdı Yapıştırmak İçin çevresine Yapıştırıcı sürüp kağıtla kaplıyoruz.

Kağıtla kapladığımız kutu kolyemizi nasıl arzu ederseniz süslüyebilirsiniz,pul,boncuk,çiçek,kurdela,sim,vs aklınıza ne geliyorsa dekor amaçlı kullanabilirsiniz.

Kibrit Kutusunun İçine Sevdiğiniz Yada Kendinizin Bir Resmini Yapıştırabilirsiniz.Bizim Kolyemiz Bitti,Sizlerinki Hakkında Bir Yorum Yazın Ama Olurmu:)

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on İLGİNÇ METERYALLERDEN KOLYE YAPILIŞI

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*