İKİ YÖNLÜ BURGU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


iki-yonlu-burgu-orgu-modeli-yapilisi
iki-yonlu-burgu-orgu-modeli-yapilisi

İki Taraflı kullanılan Saç Örgüsü Örgü Modelleri içinden size yine güzel bir örnek İki Yönlü Burgu Örgü Modeli yapılışı Sevgi hanım tarafından paylaşılan Örgü Örneklerinde.Türkçe ve videolu Örgü Modeli isteyen hanımlar bu

iki-yonlu-burgu-orgu-modeli-yapilisi
iki-yonlu-burgu-orgu-modeli-yapilisi

kolay çok yönlü şık örneğe buradan izleyerek öğrenebilirler.

Sevgi hanım buradaki Örgü anlatılan videosunda bize yakın zamanda paylaşacağı Yeni Örgülerini de göstermiş.Bunlardan bir tanesi Dün paylaştığım İkili Yapraklı Ajurlu Örgü Modeli yapılışını size dün bu sayfadan paylaşmıştım.

Sevgi hanımın anlattığına göre Ajurlu İkili Yaprak örneği ve bu Burgulu Örgü modeli bir örnek.Burgu Örgü modeli İkili yapraklar örneğinin her iki kenarına işleniyor ve Yapraklı ajurlu örnek ortada kalıyormuş.İsterseniz sizde üstta linkini verdiğim yapraklı örnek ile bu örneği birleştirerek bir örgü içinde değişik Örgü Tekniği olarak kullanabilirsiniz.

İki Taraflı Burgu Modeli örnek 12-14 ve 16 ilmek ile kuruluyor.Burada siz Burgu saç örgüsü örneğini istediğiniz kadar geniş ya da dar yapma seçeneğine sahipsiniz. Sevgi hanımın gösterdiği modelde 8 tane Burgu örneği 3 er tane kenarları için toplamda 14 ilmek ile örneği gösteriyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. FISTIKLI BURGU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*