İKİ RENKLİ PETEK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI


iki-renkli-petek-orgu-modeli
iki-renkli-petek-orgu-modeli

Petekli Örgü Modelleri iki renk örgü ipleri ile Örgü şişleri ile örme çok güzel Bebeklere şirin örgüler örebileceğiniz bu Türkçe videolu anlatımlı Örnek Sevgi hanım tarafından anlatılmış.2-3 Renk örgü modelleri içinden istediğiniz

iki-renkli-petek-orgu-modeli
iki-renkli-petek-orgu-modeli

modelleri görebileceğiniz Örgü Modelleri sayfamıza buradan bakabilirsiniz.

Her Mevsim Örgü Modelleri ile kendinize ve sevdiklerinize güzel Örgüler örmeyi seviyorsanız doğru sayfadasınız. Gün içinde size Mevsimlik Örgülerden en güzel Örgü Örneklerini seçerek paylaştığım sayfamda sadece örgüler yok.Hanımların evde yaptığı tüm El işlerini sitede görebilirsiniz.

Bugün ki örneğimiz iki rengi ile oldukça şirin görünen hem yetişkin örgülerinde hem çocuk örgü modellerine uygun her şey örülen güzel bir örnek. Yakın bir zaman önce size Ruziye hanımdan Fıstık Ponponlu Tığ işi Bebek Battaniyesi örgü modelini bu sayfada burada paylaştım.

Tığla örülen Gelin Şalları Modelleri üzerine bana bir çok istekte bulunan hanımlar için paylaştığım.Gelin Şalı Örnekleri arasında en beğendiğim bir adında Mantar Gelin Şal Örneği olan Fıstık Yelpaze Şal Modeli yapılışına da buradan ulaşabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*