İĞNE OYASI NASIL YAPILIYOR VİDEOSUNU İZLE

igneoyalari-nasil-yapilir

İğne oyası yapılışını anlatan,gösteren videolar.

Sitemizde iğne oyası örneği videoları resimli açıklamalı iğne oya modelleri sizler için devamlı yenileri eklenerek iğne oyası öğrenme dersleri isteyenler için sizlere sunuyoruz.

İğne oyası yapılırken nasıl iğne kullanılır, Hangi iple iğne oyası yapılır,Kolay iğne oyası örneği olarak en güzel 2014 iğne oya örnekleri.

İğne Oyası Yelpaze Videosu için buradan bakabilirsiniz.

İğne Oyası Kaya Tekniği Videolu Anlatımına da buradan ulaşabilirsiniz.

igneoyalari-nasil-yapilir
igneoyalari-nasil-yapilir

Nakış makası ve naylon iplik kullanarak kolay iğne oyası örneğimize başlıyoruz.  İğne oyasının nasıl yapıldığını tüm detaylarıyla gösteren videolarımızı izliyerek sizde çeyiziniz için merak ettiğiniz zürafa yapılışı,İğne oyası kaya çevirme tekniği gibi bir çok iğne oyası tekniğini öğrenebilirsiniz.

İğne Oyası Bahar Çiçeği Yapılışı,İğne Oyası Bahar Çiçeği Yapılışı,İğne Oyası Yazma Modelleri,İğne Oyası Yazma Modelleri,İğne Oyası Örneği Modeli,İğne Oyası Örneği Modeli,İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri,İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri,Renkli İğne Oyası Örnekleri ,Renkli İğne Oyası Örnekleri,İğne Oyası Havlu Danteli Modelleri ,İğne Oyası Havlu Danteli Modelleri,İğne Oyası Gala Çiçeği Yapılışı ,İğne Oyası Gala Çiçeği Yapılışı,EL ISLERI, NASIL YAPILIRIGNE OYASI DERSLERI IZLE, İĞNE OYASI NASIL YAPILIR VİDEOLU

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 15 TANE HAVLU KENARI İĞNE OYASI ÖRNEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares