İĞNE OYASI KEDİ MERDİVENİ TÜRKÇE VİDEOLU

kedi-merdiveni-igne-oyasi
kedi-merdiveni-igne-oyasi

Kedi Merdiveni İğne Oyası Modeli– İğne Oyaları modelleri içinde zarifliği ve modeli ile Çıtı Pıtı İğne Oyası Örneği İğne Oyası Kedi Merdiveni Modeli Türkçe Videolu açıklamalı.

Küçük Örnekli İğne Oyaları için çeşitli Modeller var ama ben size Kedi Merdiveni Yazma İğne Oyası dışında diğer burada anlatımlı İğne Oyaları olan örnekleri de tanıtmak istiyorum.

Eğer siz Tek renkli ve Geniş modelli iğne oyalarını seviyorsanız o zaman ilk olarak Namazlık Geniş İğne Oya Modelinin yapımı burada.

Örgü Yazlık Bebek Yelek yapılışı için Beyaz kolsuz ve kuşak örgü örnekli Yelek yapımı için buradan lütfen.

igne-oyasi-kedi-merdiveni
igne-oyasi-kedi-merdiveni

Oya Modelleri dendiğinde aklınıza hangi Oya Modelleri geliyorsa bu sitede Açıklamalı anlatımlı İğne Oyası Yeni Modelleri görebilirsiniz.

igne-modei-yemeni-oyasi-kedi-merdiveni
igne-modei-yemeni-oyasi-kedi-merdiveni

Mekik Oyaları için burada ki Birleştirme Tekniği Mekik Oyası Birleştirme nasıl yapılır? hem Mekik Oyası Motifi yapımı hem birleştirme aşamalarını görebilirsiniz.

kedi-merdiveni-igne-oyasi-yazma-modeli
kedi-merdiveni-igne-oyasi-yazma-modeli
kedi-merdiveni-igne-modeli
kedi-merdiveni-igne-modeli

Kedi Merdiveni İğne Oyası,İğne Oyası Kedi Merdiveni,Merdivenli İğne Oyası,İğne Oyası Yapılışı,İğne Oyası Modelleri,İğne Örnekleri,Oya İşleme

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 Trackbacks & Pingbacks

  1. GÜZEL İĞNE OYASI YAPIMI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ KADIN YELEKLERİ 115 TANE MODEL | Nazarca.com
  3. DAMLA PIRPIRLI İĞNE OYASI ANLATIMLI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares