ic-giyim
ic-giyim

İçgiyim Ürünlerini Almadan Önce Bunlara Dikkat Edin


İçgiyim Ürünlerini Almadan Önce Bunlara Dikkat Edin

ic-giysi-kadin
ic-giysi-kadin

Kıyafetlerimizin altına giydiğimiz, olmazsa olmazımız olan içgiyim ürünlerini alırken yapılan hatalar birçok sorunlarla karşılaşmaya sebep oluyor. Bu hataların en başında gelen yanlış beden seçimi, bayanların göğüslerinde sağlık sorunlarının meydana gelmesini sağlıyor. Doğru seçim ile alınacak içgiyim ürünleri, kıyafetlerinizin altında daha düzgün duracak ve vücudunuzun daha şekilli görünmesini sağlayacaktır.

Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir diğeri ise, alınan ürünün sahte olup olmadığını kontrol etmektir. Kalitesiz ve taklit ürünlerin tercih edilmesi durumunda yaşanılacak olumsuzlukların başında bu ürünlerin kanserojen madde taşımaları sebebiyle doğabilecek sağlık problemleri gelmektedir. Ayrıca taklit ürünleri sipariş ettiğinizde, belirtilen beden üzerinize tam oturmayacaktır. Bu sebeple içgiyim ürünlerini alırken belirtmiş olduğumuz detaylara dikkat etmelisiniz.

Sutyen Alırken Dikkat Edin

Bildiğiniz üzere sutyen bedenleri 70 ile 150 arasındadır. Ancak birçok bayanın yaptığı yanlış, göğüs çevresi ölçüsüne göre beden seçimi yapmaktır. Bu beden ölçüsü göğüs büyüklüğünü ifade

etmemektedir. Çapı büyük fakat küçük yapıda göğüslere


sudyen
sudyen

sahipseniz göğüs çevresi ölçüsüne göre değil, göğsünüze tam oturan bedene göre seçim yapmalısınız.

Hatalı içgiyim ürünü kullanılması durumunda göğüslerde sarkma, kıyafet altında hoş olmayan görünüm ve uzun

süreyle kullanmaya devam edildiğinde bel ve sırt bölgesinde ağrı meydana gelecektir.

Giydiğiniz sutyen içinden göğüslerinizin dışarı sarkmaması gerekir. Ayrıca seçtiğiniz beden sizi ne çok sımalı neden çok gevşek durmalıdır.

Özellikle internet üzerinden yapılacak içgiyim alışverişlerinde kişinin kendine uygun bedeni bilmesi, sipariş edilen ürünün tesliminden sonra hijyen sebebiyle değişim ve iadesi mümkün olmadığı için önemlidir.

İnternet üzerinden içgiyim alışverişi yapmak isteyenlerin en çok önem verdikleri diğer bir detay, ödeme yönteminin nasıl olacağıdır.

Günümüzde sıkça kullanılmaya başlanan ve sıfır risk imkânı ile alışveriş yapılmasını sağlayan kapıda ödeme sistemi sayesinde, ürününüzü teslim edecek kargo görevlisine ücretini kapınızda ödeyebilirsiniz.

Bu yazımızda içgiyim ürünlerini alırken nelere dikkat edilmeli, hangi ürünler tercih edilmeli sorularına cevap verdik. Edinmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda vücudunuz sağlığı için en doğru ürünü şimdi sipariş edebilirsiniz.

Kaynak: http://www.icgiyimdunyasi.net/ic-giyim

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*