hobikafacom
hobikafacom

HOBİKAFA.COM İLE EL İŞLERİ

Hobikafa.com ile El işleri

Hobi insanın kulağına ne kadar da sevimli gelen bir kelime değil mi? Kelimenin kendisinin bile insan üzerinde olumlu bir etkisi var bir de uygulamaya geçtiğinde kişinin hayatına kazandırmış olduğu, yapmayı en sevdiği keyifli bir uğraş haline geliyor.

Kimlerin hobisi var? Bir insanı tanımak istediğimiz de sorduğumuz sorulardan birisidir muhakkak. Hobilerin neler? Çünkü hobi önemlidir. İnsanı deşarj eder. Mutlu kılar. Ortaya keyif alarak bir şeyler çıkarmasına vesile olur. En bunaldığımız, sıkıldığımız, hayatımıza bir renk katmak istediğimiz dönemde ilk aklımıza gelen cümle “kendime bir hobi edineyim” olmaz mı?

hobikafacom
hobikafacom

Seveceğiniz, uğraşacağınız, emek verirken sıkılmayacağınız bir dekoratik boyama işi bulmak önemli.

Çünkü insan bir heves bir şeylere başlayıp sonrasında sıkıldığında bırakabiliyor. Mutlu olmak için başlanılan bir şey can sıkıcı hale gelebiliyor.

Onun için kendimize bir hobi seçerken ilk olarak keyif aldığımız ve merak ettiğimiz şeyleri tespit etmek olacaktır.

Sonrasında bu tespitlerimiz arasından yeteneğimize, mizacımıza ve zamanımıza en uygun olan seçeneğe yönelmeliyiz.

Yetenekli olmadığımız bir hobi bir süre sonra sıkıcı bir hal alır. Bu durumu yaşamamak adına muhakkak kendimizle ilgili tüm verileri önümüze koyup ona göre bir hobiye yönelmek en doğrusu olacaktır.

Eğer sizde kendinize bir hobi, bir uğraş edinmek istiyorsanız hobikafa.com tam size göre.

Oldukça farklı hobi seçeneklerini tüm detaylarıyla ziyaretçileri ile paylaşan bir site. Hobikafa sitesin de size uygun içerikleri seçerek detaylı anlatımlar yardımıyla ilgili konuyla ilgili materyalleri elde edip eviniz de kendi kendinize zevk alacağınız bir hobi edinebilirsiniz. Kim bilir belki kendi kendinize evinizde yapmaya başladığınız uğraş sizin işiniz olur. Kendi emeklerinizle yaptığınız takı tasarım işlerini satıp bu durumu kazanca da dönüştürebilirsiniz. Ya da zaman zaman kendinizi deşarj ettiğiniz ufak bir aktivite sahibi de olabilirsiniz. Tercih ve seçim sizin.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*