HAYALİMDEKİ EVİMİN MANZARASI

HAYALİMDEKİ EVİMİN evimin-manzarası

Benim gibi bir balık burcuysanız eğer sizinde hayellerinizde sınır olmayabilir. Bazen çevremdekiler beni hayalci olmakla suçlarken bende onları fazla gerçekçi olmakla suçlarım. İnsanlar hayel kurmadan umudu olmazki,hayalini kurar ve bir gün gerçekleşeceği umuduyla yaşarsın. İnsanı ayakta tutar hayelleri,umudu. Fakat şunuda belirtmeliyim ben hayalciyim fakat gerçeklerimi göz ardı etmem yoksa gerçeklerle yüzleşince çok ağır gelir insana. Bugün hangi hayali kurduğuma gelince altaki resimlere bakın :)

HAYALİMDEKİ EVİMİN evimin-manzarası
HAYALİMDEKİ EVİMİN evimin-manzarası

Bu evin nerde olduğu konusunda hiç bir fikrim yok. Bir süredir benim pc min masaüstü resmi olarak hayatıma mudail oldu. Neresi olabilir dediğinizde sanırım karadeniz bölgesinde sahildeki karadeniz illerinden birini olabilir. Hani şöyle baktığımda denizinde hiç bir feribot,şilep vs olamayan Rize var yani eşimin güzel memleketi. Bu manzaranın Rize’deki bir eve ait olma ihtimali büyük.Ama hayellerimde bu ev benim evimin büyük muhteşem terasındaki muhteşem İzmir körfezi manzarası. Sandalyeleri değiştirip şöyle rahatça kurulacağım bir koltuk veya çok rahat bir sandalye koydummu tamamdır. Eşimle akşam ve sabah çayımızı burda içme fikri dahi beni heyecanlandırıyor. Öleden sonra çocuklarım okuldayken ablamla günlük sohbetimizi türk kahvesi eşliğinde bu terasta bu manzaraya karşı içmek muhteşem olurdu valla:) Masayı az daha büyük kullanırsam hafta sonu koçişkimi ve bereskimilerle bir kahvaltı oh ne süper olurdu :) Hım bu arada koçişkimi lazca kocam,adamım demek,Bereşkimide çocuklarım,çocuğum demek:) Ne kadar laz olmasamda bir laz adamının hatunu olarak azbuçuk lazca biliyor ve iyi derecede lazca anlıyorum:). Bu arada çayımız semaverde olsun ve yanındada şöyle tömbeki nargile keyfide oldummu tutmayın artık beni. Bugün kimse dokunmasın bana keyfimi bozmasınlar artık:)
harika-agacli-ev (408 x 269)
Burasıda evimin yola bakan ön bölümü:) Araba bana pek hitap etmiyor şöyle son model bir jip olabilir mesela :) benim hayalim değilmi limit yok:)
muhtesem-dortlu-ranza (445 x 480)
Burası evimdeki 3 çocuğumun harika odaları:) Niye 4 ranza var derseniz fazlası göz çıkarmazmış derim:) Kızlar ufak onlar alta yatar ,yukardaki ranzanın korkuluklarını tavana kadar yaptırırım oğlum ve misafirleri emniyette olsun diye:) Bakalım yarınki hayalimi ne süsleyecek:)

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*