HAVLU UCU ÇEMBERİMDE GÜL OYA YAPILIŞI

cemberimde-gul-oya-havlu-ucu
cemberimde-gul-oya-havlu-ucu

Havlu Kenarı Tığ Oyası Çemberimde Gül Oya Modeli Türkçe Videolu Açıklamalı Yapılışı ile Bu Modeli Öğrenmeyen Kalmayacak.Çeyizlik Havlu İşi Oya Modelleri ve Yapılışları.

Büyük Modelli Havlu Dantelleri,Geniş Tığ Oyalı Havlu Kenarı Örnekleri için bu Yıl sizler ile çok güzel modeller paylaştım ve paylaşmaya da devam edeceğim.

cemberimde-gul-oya-modeli
cemberimde-gul-oya-modeli

Tığ Oyası Havlular ile ilgili gelen istekler üzerine hanımların bayıldığı çok beğendiği bir diğer İstek modeli Çubukla Havlu Oyası yapılışı Dün paylaştığım Çeyizlik Havlu Ucu Oyalardan biri.

Havlunun Ucuna Danteller isteyen hanımları da unutmadan çok şirin ve çok beğenilen Havlu Kenarı Dantel Örneği olan Kelebekli Havlu Danteli yapılışı için buraya bakınız.

havlu-kenari-tig-oyasi-cemberimde-gul-oya
havlu-kenari-tig-oyasi-cemberimde-gul-oya
cemberimde-gul-oyasi
cemberimde-gul-oyasi

Çemberimde Oyası Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*