HAVLU KENARINA ŞABLONLU DANTEL ÖRNEĞİ

2015 Havlu kenarı Dantel Örnekleri bu yıl canlı renkler ve boncuk işlemeler ile çok şık ve Çeyizlik,Hediyelik Havlu kenarı Kurdeleli Kenar Dantel Modelleri ile yine çeyizlerin baş tacı.

Resimde görmüş olduğunuz örneğin açıklaması yok fakat şablonunda detaylar ve sayıları net olarak yazılmış.

Kış ayı geldi çattı hatta Bugün İzmir Merkezine Kar yağdı :) Tabi bayanlar Kış aylarını Okul ile ev arasında geçirmek durumunda olduğu için Çeyizlikler ve evler için el işleri bu aralar çok örülüyor.

Tığla örülen Kenar Havlu Danteli isteyenler için halka,boncuk ya da pul olmadan sadece Kurdele ile süslenen hem hediyelik ve çeyizlik hem günlük olarak kullanabileceğiniz bir Örnek.

Tabi sadece Havlular için değil isteyenler Pike,Yastık gibi kenar danteli olarak Beyaz Dantel ipi ile ördüklerin de yine çok şık duracaktır.

Farklı ve Güzel kolay Havlu Kenar Dantel el işleri isteyenler için hazırladığım Havlu Kenarı bölümünde daha fazlasını görebilirsiniz.

kurdeleli-havlu-kenari-ornegi-2015-sablonlu
kurdeleli-havlu-kenari-ornegi-2015-sablonlu

kurdeleli-havlu-kenari-ornegi-2015-sablonlu-1
Towel Front lace-Handtuch Vordere Spitze-Serviette Lace Front-Håndklæde Front blonder-Handdoek Voor kant-Håndkle Front blonder-Toalha laço frontal-Handduk Front lace-Asciugamano pizzo anteriore

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. 2013 EN YENİ GÜZEL HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*