HASIR ŞAPKADAN KARDAN ADAM YAPILIŞI

Yazları Güneşten Genelde Sahil Kenarındaken Kendimizi Güneşin Zararlı Işınlarından Korumak İçin Taktığımız Hasır Şapkalardan Çok Farklı Etkinlikler Yapabiliriz.Mesela Hasır Şapkadan Kardanadam :) Evet Altaki Resimlere Bakarsanız Çokta Şirin Oluyor.Bu Hazır Şapkayı Takabileceğimiz Gibi, Evimizin Duvarınada İlginç Bir Süs Malzemesi Olarak Koyabiliriz. Çocuklarımız Ofalarındaki Bu Hasır Kardan Adama Bayılacaklar.Hem Aynı Metodla Kız Resmi, Erkek Resmi Ne Bileyim İşte :) Farklı Resimler Yapabilir. Paylaşmak Benden Yaratıcılık Sizden:)

Resimdeki Gibi Kardan Adamı Yapmak İçin Hasır Şapkamızı Boyuyoruz.

Siz İsterseniz. Kardan Adam Yerine Başka Bir Şey Yapabilir Ona Saç,Vs Yapabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Comments on HASIR ŞAPKADAN KARDAN ADAM YAPILIŞI

    • Bu bana ait bir çalışma değil fakat neyle boyandığını söyleyebilirim. Guaj boya ile boyanmış fakat Akrilik boya tercih edilmiş olsaydı daha parlak ve canlı dururdu.

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. POLAR KUMAŞTAN OYUNCAK KARDANADAM - Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*