HARAŞO AYILI ŞİŞ BEBEK BATTANİYE YAPIMI


ayıli-haraso-4-parcali-battaniye
ayıli-haraso-4-parcali-battaniye

Taş rengi ve Pudra Pembe Renkleri ile Şiş ile örülen Haraşo Oyuncak Örgü Ayılı Son derece güzel ve Modern olan bu Battaniyenin sonuna kadar yapılışının videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Hani hayranlık uyandıran Örgüler vardır ya  Onlardan bir Tanesi Örgü Tasarım dendiğin de ilk aklıma gelen işte Videoda bizlere bu Ayılı Battaniye modelini sunan Işıl hanım Gerçekten Örgü işlerin de bir uzman,eline sağlık.

ayili-sis-isi-haraso-battaniye
ayili-sis-isi-haraso-battaniye

Kendine güvenen her kes bu Örgü Oyuncaklı Ayı desenli Battaniyeyi örebilir. Belki Işıl hanımın yaptığı kadar Olmayabilir ana dikkatli ve özenli örüldüğünde çok şık bir Battaniye.

İşin en güzeli Battaniyenin üzerindeki Örgü Oyuncak Figürleri de nasıl örülür? Videolu anlatım da görebileceksiniz. Battaniyenin tamamının nasıl yapıldığı A-Z ye detaylı öğretiliyor.

Ayılı Haraşo Battaniye Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
44 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*