GÜMÜŞ SİYAH GECE GÖZ MAKYAJI YAPMA

gumus-siyah-gece-goz-makyaji

Düğün Mevsimi Yaz geldiği için ben de bayanlara En Güzel Makyaj Stilleri vermeye çalışıyorum. Makyaj da en önemli olan Göz Makyajı.

Düğünlerde,Partilerde,gece gezmelerin de koyu bir Gümüş Siyah Gece Göz Makyajı yapmak istiyorsanız buyurun size gözlerinizi olduğundan daha iri gösterecek çekici gece makyajı.

Aslında makyaj yapmak benim için bir sanat gibi yani Makyajın kadınları çok değiştirdiği olduğundan çok daha güzel gösterdiği bir gerçek.

Her bayan güzel makyaj yapamaz. Bazı bayanlar ise Makyaj konusunda gerçekten çok iyidirler. Sanırım ben 1. sınıfa dahil oluyorum.

Ne hikmetse bana koyu makyaj çok yakışmıyor. Eskilerden bayanlara özellikle Gelin Makyajı yapılışlarına baktığım zaman şimdilerde yapılan tabiri caizse Modern Makyaj Teknikleri o zamanlar yokmuş gibi.

Yani nasıl anlatayım. Şimdiki Gelin adaylarına Porselen makyaj adında bir makyaj sitili uygulanıyor ve bu makyaj yüzdeki bütün kusurları,çilleri gizlediği gibi sizi sanki Photoshop yapılmış resimlerdeki gibi pürüzsüz gösteriyor.

Aslında biraz üzerinde uğraşsak bence hepimiz çok güzel Makyaj yapabiliriz. Sitemde sizler ve kendim için bir çok Makyaj Nasıl Yapılır resimleri paylaşıyorum.

Bu resimlerin altlarına püf noktalarını Nasıl Kusursuz Makyaj Yapılır? Biraz daha aşağıdaki bölümlere baktığınızda daha bir çok Resimli Makyaj Yapılışı Görebilirsiniz.

gumus-siyah-gece-goz-makyaji
gumus-siyah-gece-goz-makyaji
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*