GİZLİ ARTIRMALI BEBEK HIRKA YAPILIŞI

gizli-artirmali-cocuk-hirka
gizli-artirmali-cocuk-hirka

Bebek Hırkasında Gizli Artırma Tekniği-Gizli Artırma nasıl yapılır? merak eden hanımlar hem bu Örgü Tekniği hem de Örgü Bebek Hırkası Yapılışı ile Yakadan Başlamalı Gizli Artırmalı Hırka yapılışını Türkçe Videolu Açıklamalı.

Bebek Hırka Modelleri Kış Hazırlıkları için Baştan sona detaylı bir şekilde gizli artırma tekniği ile yakadan başlamalı bebek hırkası yapılışını öğrenmek isteyenler örneği izleyerek yapabilirler.

bebek-hirkasi-gizli-artirma-teknigi
bebek-hirkasi-gizli-artirma-teknigi

Hırka Modelinde Batik Desen hoşunuza gidiyorsa farklı ya da aynı renkler de Bebek Hırkası için bu model de kullanılan Himalaya Everyday Bebe Lux Colors ip 2 adet kullanılmıştır.

gizli-artirma-teknigi-hirka
gizli-artirma-teknigi-hirka

4 numaralı Misinalı ve Normal şiş ile örülen Bebek Hırkası Örneği 70 ilmek ile başlanıyor. Değişik Bebek Hırka Tarifleri için burada Ajurlu Bebek Hırkası yapılışı öğretilen modele de bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. KABARIK FISTIK ÖRNEKLİ ÖRGÜ ÇOCUK YELEK MODELİ AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares