GİRDAP TIĞ İŞİ ÖRGÜ MOTİF DANTEL YAPILIŞI VİDEOLU


girdap-tig-isi-motif-yapilisi

girdap-tig-isi-motif-yapilisi
girdap-tig-isi-motif-yapilisi

Örme Yatak örtüsü veya Tığla Örülen Koltuk Örtüsü olarak çok şık olacak Tığ işi Girdap Kare Motif Örgü Modeli Videolu anlatımlı. Kare Tığ işi Örgü Motifleri her türlü Karyola Örtüsü,Battaniye yapılışı hatta şık bir Örgü Dantel Tığ İşi Sehpa Örneği olarak ta yapabilirsiniz.

Spiral şeklinde içe gömük bombeli bir şekilde örülen Renkli Akıllı ipler ile örüldüğünde örneğin kendini çok daha iyi gösterdiği Tığla örülen örnek.

Tığ işinde Uzman olan Modeli gördüğü anda örneği çıkarmakta zorlanmayan hanımlar için önereceğim tam 69 Tane Kare Örgü Motif Modeli olan bu sayfaya bakabilirsiniz.Örgü Kırlent ve Takım olarak Yatak örtüsü yapabileceğiniz Çeyizlik Tığ işleri için çok güzel örnekler burada.

Örgü Şişleri ile örülen Örgü Modelleri seven hanımları da elbette ki unutmuyor onlar içinde en kola ,en güzel değişik Örgü Desenleri paylaşıyorum. Bir güzel Örnek olan Türkçe video ile anlatılan Ajur Dilimli Örnek hoşunuza gidebilir ve buradan bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ORTASI ÇİÇEKLİ KARE TIĞ İŞİ MOTİF ÖRNEĞİ VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*