GELİNCİK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI


Örgü Şişleri ile Gelincik Örneği Nasıl Yapılır? Sevgi hanımdan çok kolay ve güzel bir örnek olan Gelincik Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu anlatımlı olarak izleyebilirsiniz.Ben Gelincik Örgü deseni kadar kullanılan örgü ipinin rengini de çok beğendim.

Dün 77 Tane Örgü Bebek Elbisesi modeli bulunan çok güzel bir sayfa hazırladım. Çocuklar için Askılı Örgü Kız Elbisesi Modelleri arayan hanımlar Yeni doğmuş 9-10 yaş arasındaki kız çocukları için Tığla ve Örgü şişi ile yapılan Elbiselere buradan bakabilirsiniz.

Ayrıca Benden Örgü Patik Modelleri isteğinde bulunan hanımlar için tam 84 Tane Örgü Patikler görebileceğiniz bu sayfa da Tunus işi,Tığ işi ve Örgü şişleri ile örme Yeni Patik Örnekleri görebilirsiniz. Sayfada ayrıca Türkçe videolu

gelincik-orgu-modeli-yapilisi
gelincik-orgu-modeli-yapilisi

açıklamalı Örgü Patik şeklinde Örgü Sandalet nasıl örülür şık Abiye Patik modelleri görebilirsiniz.

Yaz geliyor az kaldı bu sebeple sizlere arada Yaz aylarında sık kullandığımız Örgü Şal,Örgü yazlık Yelek,Örme Bluz ve Tunik örülen çok güzel örnekler paylaşıyorum. Burada Fileli Örgü Modeli yapılışını Türkçe açıklamalı videolu olarak görmeniz mümkün.

Gelincik Örneği nasıl örülüyor? sayfa altında ki videodan izleyebilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. AJURLU LALELER TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI | Nazarca.com
  2. TAM 49 TANE ÖRGÜ YAZLIK KIZ ÇOCUK BLUZ MODELLERİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*