gecelik

Gecelerin Zarafeti Tarz Gecelikler

Gecelerin Zarafeti Tarz Gecelikler

Günlük yaşamın stresi, insanların üzerimizde bıraktığı olumsuz hisler, yaz aylarının terleten sıcak havası gibi olumsuzluklar bir araya geldiğinde üzerimizde dayanılması güç bir yorgunluk hissederiz.

gecelik
gecelik

Böyle durumlarda bir duş alıp içinde kendimizi en rahat hissettiğimiz geceliği giyip yatağa gömülmek adeta bir terapi etkisi yapar. Gecelik denildiğinde ilk akla gelen siyah, kırmızı renklerinde seksi modeller olur. Ancak gecelik kavramı sadece seksilikten ibaret değil. Mesela penye gecelik takımları hem dişiliği ön planda tutup hem de rahatlığı açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Bir kadın bu iç giyim ürününü öncelikle kendisi için giymeli.

Sizler kendinize değer verip kendinizi beğendiğiniz takdirde partneriniz de sizi mutlaka beğenecektir. Gecelik tasarımları son zamanlarda oldukça çeşitlendi. Saten gecelikler, fantezi gecelikler, penye gecelik takımları ve sayabileceğimiz birçok model. Siz hangisinin içinde kendinizi rahat hissediyorsanız o tarzlara yönelmelisiniz. Önemli olan o geceliğin içinde nasıl hissettiğiniz.

Seksapalitesi Yüksek Hanımların Dikkatine

Eğer yatak odanızda seksapaliteye önem veriyorsanız kesinlikle saten ve fantezi gecelik takımlarını incelemelisiniz. Renk bakımından en çok siyah ve kırmızının tercih edildiği fantezi geceliklerde fildişi rengi de son derece hoş duruyor. Vişneçürüğü rengi ve mor gecelikler de oldukça tercih ediliyor. Tabi en çok satılan değil sizin ten renginize en çok hangisinin yakıştığı önemli. Bir diğer önemli konuda vücut yapınız.

Dolgun bir vücudunuz varsa kesinlikle göğüs dekoltesini tercih etmelisiniz ya da uzun bacaklarınız varsa derin bacak dekolteli gecelikleri giymeyi düşünebilirsiniz. Dişiliğinizi vurgulayan şahane gecelikler içerisinde yatak odasında sıcak bir hava estirebilir partnerinizi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Vişneçürüğü rengindeki bir geceliği bordo renklerde bir rujla tamamlayabilirsiniz.

Genç Kızlar İçin Farklı Seçimler

Seksapaliteden uzak olan sevimli genç kızlar için çok farklı gecelik önerilerimiz mevcut. Sabahlık ve gecelikten oluşan takımlar ya da uzun dize kadar inen tişört tarzı olan baskılı gecelikler hem kullanım açısından rahat hem de genç kızların yaşına son derece uygun. Penye, baskılı gecelikleri arkadaşlarınızla toplandığınız pijama partilerinde de rahatlıkla giyebilirsiniz. Üstelik bu gecelikler sizi terletmez, geceleri rahat uyku uyumanıza da yardımcı olur.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*