FON KAĞITINDAN KOLAY NOEL BABA ETKİNLİĞİ

Bütün çocukların en sevdiği etkinliklerdendir karton veya fon kağıdı kullanarak yapılan faliyetler.Bugün küçük kardeşlerimizin çok seveceği hoş çok şirin bir Noel baba yapmasını öğreneceğiz.Özellikle küçük öğrencilerin okulda sınıflarında eğlenerek yapabilecekleri keyifli ve yaratıcılık isteyen eğitici bir fon kağıdı etkinliği.Kolay gelsin.

kolay-karton-noel-baba-yapma
kolay-karton-noel-baba-yapma

kolay-karton-noel-baba-yapma-1 kolay-karton-noel-baba-yapma-2

Öncelikle  1. resimdeki gibi renkli fon kartonumuzdan karton noel babamızı çizip kesiyoruz.2. resimdeki gibi gerekli yerlere pamuk yapıştırıyoruz uhu ile.Noel babanın elbisesinin alt kısmını külah şeklinde katlayıp zımba yada yapıştırıcı ile tutturunuz.İstediğinizde ayaktada durabilen yapımı oldukça keyifli ve kolay olan bir noel babanız var artık.

 

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*