FİYONKLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

fiyonklu-orgu-modeli-yapilisi

Güzel bir Çarşamba gününde güzel bir Örgü Deseni ile birlikteyiz Sevgi hanım bizlere oldukça şirin Fiyonklu Örgü Modeli adında tek renk iple örgü şişleri ile örülen Türkçe Videolu Anlatımlı harika bir Örnek sunmuş.

fiyonklu-orgu-modeli-yapilisi
fiyonklu-orgu-modeli-yapilisi

Dünde yine değişik örgü modellerinden olan Dalgalı Köpük Örgü Modeli nasıl yapılır beraber öğrenmiştik.Buradaki örneği değişik şekillerde İnternet’te görmüştüm şimdide nasıl örülür? buradan izleyerek öğrenebiliriz.

En Zarif ve Kibar örgü modelleri seven hanımlara da Sarmaşık Örneği nasıl örülüyor? burada Türkçe videolu olarak örneğin yapım aşamalarını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Fiyonk adında Tığ veya Örgü iğneleri ile örülen farklı örgü modelleri de var,örnek olarak buradaki Kelebek Örneği modeline bakabilirsiniz.

Fiyonk Örgü modelini kız çocuklarının giysi modelleri için kullanmayı düşünüyorsanız Fiyonk olan bölümleri pembe ip ile ördüğünüz de ortaya çok şeker bir örnek çıkabilir.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*