FİTİLLİ BURGU ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

fitilli-burgu-ornegi
fitilli-burgu-ornegi

Fitilli Burgulu Örgü Desenleri- Çok güzel bir Örgü Modeli olan Fitilli Burgu Örgü Modeli Sevgi hanım tarafından

fitilli-burgu-ornegi
fitilli-burgu-ornegi

Türkçe Videolu olarak örneği öğrenmek isteyen hanımlara detaylı bir şekilde sunulmuş. 2016 Yeni Örgü Modelleri arayışında olan hanımlara hem bu Kış hem önümüzdeki 2017 Örgüleri için en güzel örnekleri sunmaya devam ediyoruz.

Çiçek Zinciri Örgü Modeli adında dün paylaştığım Bebek giysilerinde kullanılacak Örgü Modelleri isteyen arkadaşlar için paylaştığım harika hem de Türkçe açıklamalı Örgü modeli videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Tavşan Kulakları Örneği nasıl örülüyor örneği çıkarma aşamalarını adım,adım buradan görebilirsiniz.  Bu son gösterdiğim iki örnek Bebek örgüleri ve Örgü şişleri ile örülen Bebek battaniye örneği olarak şık durur diye düşünüyorum.

Ajur desenli en kolay örgüler arasından seçtiğim Yaz için merserize Örgü Bluzlar örüldüğünde çok hoş görünen Bağlamalı Ajur Örneği delikli kolay örgü modelleri sevenlerin çok beğeneceği bir örnek.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*