FISTIKLI YOLLU YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

yollu-fistikli-orgu-yelek-modeli-yapilisi
yollu-fistikli-orgu-yelek-modeli-yapilisi

Örgü Fıstıklı Yollu Yelek Modeli Motifi Nasıl yapılır? istekleri üzerine bu güzel Tomurcuklu Burgu Örgü Modeli sizler için Türkçe Videolu Anlatımlı.

Örnek Model anlatan Şerife ve Sevgi hanım tarafından Tomurcuklu Burgu Yelek Modeli olarak paylaşılmış.Ancak ben 115 Tane Kadın Yelekleri  Modeli olan sayfamda bu modeli Yollu Fıstıklı Yelek Örneği olarak paylaştığım için burada da bu başlığı uygun gördüm.

fistikli-yollu-kadin-yelek-motifi
fistikli-yollu-kadin-yelek-motifi

İki usta Örgücü hanım tarafından anlatılan Modeli iki videoyu da izleyerek yapabilir Örgü Bayan Yelek Modeli olarak ne kadar yakışıyor Resimlerde görebilirsiniz.

Türkçe Videolu Örgü Yelek Modeli anlatımları için hem Baştan sonuna kadar anlatılan Yelek Yapılışı hem Yelek Modelleri,Örgü Yelek Motifleri için yukarıda ki menüden Örgü Videoları yaza bölüme bakın.

seker-pembe-ornekli-kadin-yelek
seker-pembe-ornekli-kadin-yelek

Sarmaşık Modelli Gelin Yeleği adında Zarif mi? Zarif şık mı? Şık bir Şiş İşi Gelin Kız Yeleği yapılışı için buradan lütfen.
Fıstıklı Yollu Örgü Modeli-Tomurcuklu Burgu

Fıstıklı Yolu Örnek-Tomurcuklu Burgu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Comments on FISTIKLI YOLLU YELEK MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

    • Resmi google da tarattığım da bbu görselin yüzlerce sitede yayınlandığını görebilirsiniz. Ancak ben emeğe saygı duyan biri olarak bana telif hakkınızın bir kopyasını gönderdiğinizde sayfada resim kaynağı olarak adınızı severek yayınlarım. Resim kayıtlarına baktığımda modelin Pinterestte anonim paylaşım olduğu ve Telif hakkı olduğuna dair bir kanıt olmadığını gördüğüm için yayınladığım bu modeli diğer sitelerden kaldırtığınız da bende emeğinize aynı saygıyı göstereceğimden emin olabilirsiniz.Saygılarım ile

  1. Merhaba nazarca com paylasimlariniz için çok teşekkür ediyorum hepsi çok güzel videolar çok iyi resimlerinizi ve videoları paylaşıyorum sizin için bir sakıncası varmı bazıları çok sıkıntı yapıyor onun için sordum bu soruyu

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRGÜ PONPONLU MODEL TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares