FISTIKLI YAZMA OYASI TÜRKÇE VİDEOLU

fistikli-tig-oyasi
fistikli-tig-oyasi

Tığ İşi Yeni Oya Modelleri arasından seçtiğim Fıstıklı Tığ Yazma Oyası Türkçe Videolu yapılışını izleyebilirsiniz.Yemeniler,Baş Örtüleri,Namazlık ve Mevlüt örtüleri için Fıstıklı Oya Modelini düşünebilirsiniz.

El Emeğim Göz Nurum anlatımlı Tığ İşi Oya dersi ile yeni Tığ Oyaları öğrenmek isteyenler için çok güzel bir model olarak tavsiye ederim.

Sitemizi sizler için en yeni Tığ Oyası Modellerini ve Tığ işi Oya örneklerini  Menüdeki Tığ İşleri Bölümünde görebilirsiniz.

Tığ işi Örnekler için çeşitli Örneklerimiz bulunuyor. Örgü Ponponlu Kristal Şal nasıl yapılır? buradan öğrenebilir ve yeni güzel bir model yapabilirsiniz.

Fıstıklı Lif Modeli olarak yeni ve güzel bir tığ örneği ile yapılan Çeyizlik Lif Modeline bakabilirsiniz renkli lif şeklinde çok sade ve hoş her işinde Kullanılır bir Tığ Modeli.

fistikli-tig-yazma-oyasi
fistikli-tig-yazma-oyasi

Fıstıklı Oya Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÇİÇEKLİ FISTIKLI YEMENİ OYASI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares