FISTIKLI SÜPÜRGE ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALIfistikli-supurge-orgu-modeli
fistikli-supurge-orgu-modeli

Süpürge Örgü Yelek örnekleri için Sevgi hanım bize Türkçe Videolu açıklamalı Fıstıklı Süpürge Örgü Modeli ile Şiş işi Yelek Modeli olarak yakışır bir örnek göstermiş.

Türkçe Örgü Tarifli Örnekler için El işleri bölümünde sizlere sunduğum En güzel Örgü Modellerini görebilirsiniz.

Aralarda haroşa ve Fıstıklar olan Fıstıklı Süpürge örneği deseni daha da yumuşatarak Bebek Örgü Modelleri içinde uygun hale gelmiş.

Fıstıksız Süpürge modeli örgü deseni olarak Dün ben çok şık Saray Süpürgesi Örneği adında Örgü Şal yapımı Türkçe Örgü tarifli bir Model göstermiştim.

2016 Klasik Örgü Modelleri kadar Çılgın Örgü modelleri ile de öne çıkan Örnekler ile Kış aylarında Yeni değişik Örgü modelleri olacak.

Küp Şeker Örneği adında burada gösterdiğim Modeller farklı Örgülerden hoşlanan hanımlara tavsiye edeceğim şık örneklerden oluşuyor.

Sizinde dikkatiniziçektiyse bu Yıl hanımlar sürekli Tığ işi Ya da Şiş örgüleri olsun devamlı Fıstıklı Örnekler paylaşıyorlar.

Fıstıklı Tığ işleri,Fıstıklı Yelek Modelleri,Fıstıklı Örgü Battaniyeler gibi bir çok örnek anlatımı benim sitemde de var. Örgü videoları yazan linke tıkladığınızda hepsini görebiliyorsunuz.

Ajurlu Örgü Modelleri de Fıstık Dolgulu Örgü Modelleri kadar çok beğenildiği için her Mevsim Örgüler de kullanılan Ajurlu Kutular Örneği her zaman ki gibi Türkçe videosu ile sizler için.

fistikli-supurge-orgu-modeli
fistikli-supurge-orgu-modeli

Fıstıklı Süpürge Örgü Modeli Yapılışı

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5074 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*