FISTIKLI DALGALI ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI


fistikli-dalgali-orgu-modeli

fistikli-dalgali-orgu-modeli
fistikli-dalgali-orgu-modeli

Örgü Yelekler için Tığ İşi Örgü Modeli Videolu Anlatımlı Fıstıklı Dalgalı Örgü Modeli.Kendinize Sal,Örgü Boyunluk,Örgü Lif,Örme Yelek ve giysi örmek için Tığla örülen çok güzel bir örnek isterseniz bu örneğe bakabilirsiniz.

Daha önce sizler ile paylaştığım Fıstıklı Ponponlu Şal örneğine benzettiğim bu güzel Fıstıklı Tığ işi Dalgalı örgü modeli ile çok güzel şeyler örebilirsiniz. Örneği örmek içib renkli ip yerine daha sade ip kullanmak belki örneği daha iyi gösterebilir diye düşünüyorum.

Bu örnek ile Örgü yelek örmek isteyen hanımlara Yelek örmek için Örneklerin bulunduğu menüdeki Örgü Videoları bölümüne de bakmalarını önereceğim.

Latin Şal Modeli videosunun bulunduğu sayfaya baktığınızda Örme Boyunluk ve Şal için bol fileli ve örnekli güzel bir örnek daha görebilirsiniz.

Tığ işi Örgü Videoları için Güneş Çiçeği Örgü modeli 2016 yılı Örnekler arasında yine beğenilen Örgülerden oluyor.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*