FİRKETELİ FİYONKLU İĞNE OYASI YAPIMI

firkete-fiyonklu-igne-oyasi
firkete-fiyonklu-igne-oyasi

2018 Firkete Oyaları-Firketeli İğne Oyası Modelleri- Fiyonklu Firkete Motifli İğne Oyası Yeni Yazma Modelleri.Türkçe Anlatımlı Videolu Firkete ve İğne ile Yazma Oyası.

Oya Modelleri her Mevsim kullanılan Şıklığınıza şıklık katan ve Özellikle Tesettürlü Hanımlar tarafından Yemeni,Yazma ve Namazlık Oyaları olarak Çeyizlik Modelleri çok sevdiğimiz bir Çok Model yapılışı için saya altına bakmayı unutmayınız.

pirpirli-firkete-motifli-igne-oyasi
pirpirli-firkete-motifli-igne-oyasi

Oyalar Baş Örtüleri kadar Fular ve Süs amaçlı,Takı İğne Oyaları şeklinde bir çok El İşlerinde kullanılıyor. Pırpırlı İğne Oyası ya da Fiyonklu Oyalar için sayfa da bulunan diğer modellere Yazmalar yazan menüden bakabilirsiniz.

Sn İğne Oyaları ve 2018 Mekik Oyaları için burada ki Mekikle Rüzgar Gülü Oya Modeli yapımına ve İşlemeli İğne Oyası Modellerine buradan bakabilirsiniz.

İğne Oyası Pırpırlı,Fiyonklu Firkete Modeli Video

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. SARMALI LALE İĞNE OYASI AÇIKLAMALI | Nazarca.com
  2. 2018 FİRKETE OYASI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares