FİRKETE VE TIĞLA ÖRÜLEN ATKI MODELİ

orgu-firkete-tig-isi-boyun-atkisi

Tığ ve Firkete ile birlikte örülen Örgü Boyun Atkısı-Bu örnek ile isterseniz Firkete ve Tığ işi Şal Modelleri,Örgü Boyun Fuları gibi değişik Örgü modelleri örebilirsiniz.

İlk önce Firkete ile örülen Örgü daha sonra Tığ yardımı ile örülerek çok şık bir Atkı modeline dönüşüyor.Hiç firkete-orgulerisıkılmadan bir gün içinde kendiniz için güzel Örgü boyun atkısı örebilirsiniz.

Erkekler için Örgü Atkı modeli arayan hanımlara da uygun renk ve iple bu model Atkı örmelerini tavsiye edebilirim.

Daha önce sizlerle Delikli plastikle örülen Bayan Atkı Modelini paylaşmıştım. Orada da bu örneğe benzer farklı bir Örgü Tekniği kullanılıyor.

Sizlere Atkı Örneği olarak çok yakışacak sıralı örnek modelini de görmenizi tavsiye ederim.

Atkı örmek için yine çok güzel Videolu anlatımlı Atkı Örneği için buradaki Döngü Modeli örneğine bakabilirsiniz.firkete-ve-tigla-orulen-sal-modeli

Son olarak sizlere Şal Örmek için güzel ve kolay bir Çiçekli Şal Örneğini göstermek istiyorum. Daha fazlasını El işleri yazan menüden görebilirsiniz.

Resimli anlatımlı Firketeli ve Tığla birlikte örülen Atkı modeli hakkında sormak istediklerinizi sayfa altındaki yorumlardan sorabilirsiniz.

Videolu Örgü modelleri için yukarıdan Örgü videoları yazan menüye bakabilir ve beğendiklerinizi sayfa altındaki Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

orgu-firkete-tig-isi-boyun-atkisi
orgu-firkete-tig-isi-boyun-atkisi

Firkete ve Tığla Örülen Örgüler-Örgü Atkı Videosu

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. ÖRME BAYAN ATKISI İÇİN KOLAY ANLATIMLI ÖRNEK VİDEOSU | Nazarca.com
  2. VİDEOLU ANLATIMLI FİRKETE TIĞ ŞAL ÖRME | Nazarca.com
  3. FİRKETE ÖRGÜ ŞAL MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI | Nazarca.com
  4. 75 TANE FİRKETE BAYAN ÖRGÜLERİ VE YAPILIŞI VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares