FIRINDA SEBZELİ BİFTEK SARMA RESİMLİ YEMEK TARİFİsebzeli-buftek-sarma-firin

Hem Sebze Hem Kırmızı Et Biftek ile yapılan Fırında Sebzeli Biftek Sarma Resimli Yemek Tarifi. Jülyen şeklinde kesilmiş Havuç,Pırasa,Domates,Taze soğan ve bir diş sarımsak ile Et sarma.

Fırında lezzetli bir Biftek yapmak isteyenler için Sebzeler ile harmanlanmış bu güzel yemeği pişirirken hatta pişirmeye başlamadan önce yemeğin üzerine Alüminyum folyo sermelisiniz. Aksi taktirde etler kuru olur ete yazık olur.

İncecik ve uzunlamasına Jülyen kesilen Sebzeler ile etin suyunun birleşmesi için çok yüksek ateşte pişirmemek te fayda var. Büftek ten bir çok yemek yapılıyor tabi genelde ızgara ya da kızartma yapıyoruz.

Zaten çok pahalı olan Biftekleri riske atmak istemiyoruz haliyle. Ama siz Sebzeli olsun isterseniz buyurun kolay gelsin. Afiyet olsun.

sebzeli-buftek-sarma-firin
sebzeli-buftek-sarma-firin
Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5074 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*