FIRÇADAN YERLERE DAMLAYAN BOYALAR İÇİN PRATİK FİKİRLER

lam-sao-de-son-khong-chay-nguoc

Ev boyası için pratik fikirler Hayat kurtarıyor desem abartmış olurmuyum? Malum boya sonrası yerlere damlayan boyaları temizlemek çok zor oluyor. Özellikle Boya fırçası kullanılıyorsa.

Resimde gördüğünüz gibi bu sorunu halletmek için çözüm üretmişler bile. Boya kabı ya da yoğurt kaplarının kapaklarını biraz kesiniz ve fırçanızı oradan sokunuz.

Böylelikle damlayan boyalar kapağın içinde kalır onları ziyan etmemiş olur yerleri de kirletmemiş olursunuz. Yaz ayı geldi evleri boyama zamanı.

Hem yaz temizliği hem Bayram öncesi ev bakımı çok yorucu da olsa yapılması gerekiyor. Ev nasıl boyanır Püf noktaları. Süpürge yöntemi ile Duvar boyama yöntemi kulağa tuhaf gelmiş olsa da çok güzel ve dekoratif oluyor.

Son yıllarda Moda olan Duvar boyama ve Taş döşeme dekorları arasında birde Taş  Döşenmiş izlenimi Duvar Boyası tekniğini görmenizi tavsiye ederim.

Hem iç cephe hem dış cephe ev ve ofis boyama işlerinde kullanabilirsiniz. Evinize Tuğla Görünümlü Duvar Boyası ile çok farklı bir Duvar dekorasyonu elde edebilirsiniz.

lam-sao-de-son-khong-chay-nguoc
lam-sao-de-son-khong-chay-nguoc
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*