FIRÇA VE KİL İLE İNSAN YAPMAkil-ve-fircayla-komik-adam-yapilisi

Kil ile insan yapmayı isteyenler için fikir verici bir proje.  Bildiğimiz boya yaparken kullandığımız fırçayı iskelet ve adamın saçı olarak kullanıyoruz. Folyo ile iskeletini doldurun ve kil ile şekillendiriniz. Kil ile başka neler yapabilirsiniz Fimo Hamuru ve Hobi sayfamıza göz atabilirsiniz.Sitemizi beğenerek bize destek olursanız mutlu olurum.Teşekkürler.

kil-ve-fircayla-komik-adam-yapilisi
kil-ve-fircayla-komik-adam-yapilisi

kil-ve-fircayla-komik-adam-yapilisi-2  kil-ve-fircayla-komik-adam-yapilisi-3
Uygun bir kalemle bu keçeli kalem veya tahta kalemi olabilir önemli olan etrafa bulaşmayacak kalıcı bir kalem olması.Adamın saçı olacak fırçayı boyayınız. Etrafını folyo ile sarınız .Kollarının içine tel geçirin fırçaya teli dolayarak iki taraftan eşit mesafede pay bırakınız. Adamın yüzünün olacağı yere çift yönlü bant kullanınız.
kil-ve-fircayla-komik-adam-yapilisi-1  kil-ve-fircayla-komik-adam-yapilisi-4
Fırça adamımızın tüm çevresini kil ile kaplayarak şekli oluşturalım

Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5066 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*