FİMO HAMURUNDAN YAPILAN DÜĞMELERLE RESİM ÇERÇEVESİ YAPILIŞI

fimo-hamurundan-dugme-yaparak-resim-cercevesi-yapimi

Fimo hamurundan fotoğraf çerçevesi yaparak hem güzel bir Fimo Resim Çerçevemiz olur,hemde elimizde kalan küçük fimo hamurlarını nasıl değerlendiririz derdine son veririz. Çerçevenin köşelerine minik kurdelelerde koyabilirsiniz.Aynı şekilde fimo hamurundan yaptığınız bu küçük fimo düğmelerini bebek ve çocuklarınızın giysilerini süslemede ve kırlent süslemelerinde bir çok yerde farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

fimo-hamurundan-dugme-yaparak-resim-cercevesi-yapimi

 

Özellikle artan fimo hamurlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir Fimo projesi.Küçük küçük yuvarlaklar yaparak bunlara bir kapak ile hafçe bastırarak ve kürdanla minik delikler yaparık düğme görüntüsü veriniz.Bütün bu Fimo Düğmelerini yağlı kağıt veya Alüminyum folyo serdiğiniz fırına koyunuz ayarlarını 30 dakika ve 115 dereceye ayarlayın pişirin.İyice soğuduktan sonra isterseniz kil verniği yada tırnaklar için kullandığımız ciladan sürün parlak olur.Daha sonra bunları ya kendinizin kartondan yaptığınız çerçeveye yada hazır Ahşap çerçeveye yapıştırınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*