FİMO ÇİÇEK GÜL KÜPELERfimo-cicek-yaprakli-kupe

Fimo hamuru Polimer kil ile yapılan çiçekler ve Biblo takı yapımında kullanılan güller. Fimo hamurunda Küpe için çiçek yapılırken dikkat ederseniz İsveç çakısı kullanılıyor tabi bu aletin bir çok işe yaradığını biliyoruz zaten Fimo hamuru için evdeki bir çok aletten faydalanabilirsiniz. En çok fimo hamurundan kullanılan ev malzemeleri arasında Kürdan ve Merdane bulunuyor.

Fimo hamurunu  hamur açar gibi açmak için merdanesi olmayanlar cam şişe kullanabilirler. Fimo ile Biblolar ve Takılar gibi süs eşyaları yapanlar daha seri ve rahat çalışabilmek için Makarna açma makinası dediğimiz  diğer adı erişte makinası olan makinalardan kullanarak Fimo hamurunu istedikleri inceliklerde açabiliyorlar.

Kırtasiye , hobi dükkanları ve oyuncakçılardan 56 gramlık Fimo hamuru paketlerini satın alabilirsiniz. Altaki gibi fimo çiçek ve küpeleri yaptığınızda 130 derecelik fırında 25-30 dakika kadar pişiriniz.

fimo-cicek-yaprakli-kupe
fimo-cicek-yaprakli-kupe
fimo-gul-kesim-pisirme
fimo-gul-kesim-pisirme

ka-Acy4S5NI
a

polimer-kil-kolay-cicek-kupe
polimer-kil-kolay-cicek-kupe
Hakkında Admin-Dilek Özatmaca 5076 Articles
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Be the İlk yorumu siz yapın to comment

Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published.


*