FELT FLOWERS İLE DEKORASYON

kece-pratik-cicek-yapimi-gul

Keçe Flowers- Keçe İle Yapılan Çiçeklerle Ev Dekore- Keçe El İşi Çalışmaları

Keçe ile Gül yapılışını gösteren resimleri incelediğinizde ne kadar kolay bir Keçe çalışması olduğunu sizde göreceksiniz. Size tavsiyem Keçe ile çiçek yapacağınız zaman en ince kağıt keçe dedikleri keçe kumaşlarından kullanmamanız. Bazı çalışmalarda yerinde bir karar olsada bazıları için mesela burdaki Keçe Gül çalışması için en incenin bir üstü olan keçe terciğ etmelisiniz.

Keçe çiçekleri ister bir vazo ister saksı içinde dekore ederek evinizin salon dekorasyonunda ya da mutfak dekorasyonunda çok şık olur.

Keçelerle nasıl çiçek yapabilirim diyen Semramis hanım umarım yeni Keçe Gül projemizi beğenmiştir. Birbirine zıt renkteki keçe ve pastel renk tonlarındaki keçe kumaşlardan yapacağınız gül ve çiçeklerden en iyi sonucu alırsınız.

kece-pratik-cicek-yapimi-gul
kece-pratik-cicek-yapimi-gul

Rolled-Felt-Flower-Step
Öncelikle yuvarlak keçe kumaşı çizin bir büyük fincan tabağı işinizi görür.
felt_flowers_main
Bu şekilde kestiğinizde gül düz şekilde kestiğinizde gülün yanındaki düz olan çiçekleri elde edersiniz. Spral şeklinde kestiğiniz çiçeği içe doğru dolayarak gül şekli oluşturunuz ve bu işlemi yaparken dikiş ya da yapıştırıcı kullanınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*