FANTAZİ HAROŞA ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU


fantazi-haraso-orgu-modeli
fantazi-haraso-orgu-modeli

Fantezi Haraşo Örgü Örneği-Fantazi Haroşa Örgü Modeli-Evet yine çıtır bir Örgü deseni olan Fantazi Haroşa Örgü Modeli nasıl yapılır? Türkçe videolu anlatımlı Modeli Sevgi hanım bizlere göstermiş.

Bebek Örgü Modelleri için özellikle Yelekler,Bereler,Hırka ve Patikler de çok kullanışlı yakışır bir Model olan Fantezi Örgü Modelleri içinden farklı bir Örgü Tekniği ile yapılan Fantazi Haraşo Örgüsü ile çok şirin Örgüler yapılır.

2 ve Katları ile yapılan Fantazi Haroşa Örgüler çift ilmek olmalı çünkü örnek 2 ve katları ile yapılıyor.

Örgü modelinde kullanılacak Fantazi örneği ile yapacağınız Örgüleri ilk olarak küçük bir parça ördükten sonra 2 ve katlarına göre hesaplayın öreceğiniz kişinin ölçülerine göre ilmek atarsınız.

Daha iri ve kabarık örnekli Nohut Örgü Modeli dün paylaştığım Türkçe anlatılan modeli burada görebilirsiniz. Bebek örgüleri gibi bir çok Örgü giysiler için kullanılır.

Tığ işi örnekler içinden çok beğendiğim Örgü Yatak Örtüsü Modelleri için çok şık bir örnek olan Yıldızlı Geceler Örgü Modeli Tığla Nasıl Örülür? buradan izleyebilirsiniz.

Motifli Yelek Yapılışı için sizlerden bana gelen yoğun istekler üzerine Tığ işi Yelek Modeli olan Motifli Örgü Bayan Yelekleri yapılan Çiçek Motifli Yelek Modeline buradan bakabilirsiniz.

fantazi-haraso-orgu-modeli
fantazi-haraso-orgu-modeli

Fantazi Haroşa Örgü Videosu İzle-Videolu Türkçe Örgü Tarifi-Örnek Anlatımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. OT ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU AÇIKLAMALI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*