FAEBOOKTA NASIL KİŞİ ENGELLERİM

Facebook

Facebook?ta herhangi bir kişiyi engellemek mi istiyorsunuz. Arama sonuçlarında o kişi sizi görmesin mi istiyorsunuz? O halde aşağıda dediklerimizi uygulayın.

1) İlk olarak siteye giriş yapmış olmanız gerekiyor. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girdikten sonra Facebook ana sayfasına yönlendiriliyorsunuz.

2) Sayfanın sağ üst kısımdaki mavi alanda Home, Profile, Account kısmından Account sekmesine tıklayın ve aşağıya doğru açılan yerden  Privacy Settings?e tıklayın.

3) Şimdi karşınızdaki sayfada Block List sekmesine tıklayınız. Bu sayfada Person ya da Email kısımlarını doldurarak Block?a bastığınızda Facebook penceresi karşınıza çıkacaktır.

4) Bu pencere üzerinden engellemek istediğiniz kişiyi seçin ve Block düğmesine basın. Böylece seçmiş olduğunuz kişi ile tüm irtibatınızı kesmiş olursunuz.

Not: Sildiğiniz kişileri tekrar geri ekleyebilmek için yalnızca engelini kaldırmak yeterli değil. Tekrardan arkadaşlık isteği gönderip kabul etmeniz gerekecektir.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*