EYELİNER SÜRME TEKNİKLERİ

aylaynir-nasil-surulur-eyelener

Biz bir çok hanımın makyaj yaparken en zorlandığımız şey eyeliner sürmektir.Makyajdaki en çok kişiyi değiştiren ve makyajın olmazsa olmazı halk dilinde aylaynır dediğimiz yazımı eyeliner olan göz üstüne sürülen bu zor makyaj türünü bende malesef beceremem elim titrer ve gözümün her yerine bulaşır:).Resimlerle sizlere eyeliner sürme tekniklerini göstermek istedim.Ustalar için fikir acemiler içinde belki faydası olur.Eyeliner makyajı her gözde aynı olmaz göz kapakları düşük bir kadına sürülen ve kaşları kalkık bir bayana sürülen bu stil ikisindede aynı güzellikte durmaz.Gözün şekline göre makyaj yapmak gerekiyor.

aylaynir-nasil-surulur-eyelener

Eğer gözünüzün üzerine rikitle değilde kalem ile sürme çekmek istiyorsanız önce  bir kaç saniye kalemin ucunu çakmakla ısıtın 15 saniye sonra soğuduğunda sürerseniz göz makyajınız daha kalıcı olur.

eyeliner-surulusu
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SİYAH MAVİ GECE GÖZ MAKYAJI YAPILIŞI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*