devlet-destekli-evlilik-kredisi
devlet-destekli-evlilik-kredisi

Evlilik Kredisi Nasıl Alınır

Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Bugünlerde hemen hemen hepimiz ihtiyaçlarımızdan dolayı bankaların yolunu tutuyoruz. Araştırıyoruz banka banka geziyoruz. Kredi alabilmenin yollarını arıyoruz. bankalar çeşitli kampanya ve cazip ödeme fiyatlarıyla  insanların paraya en ihtiyaç duydukları anda kredi çekme fikri kaçınılmaz oluyor. Bankalar herkese yönelik ödeme planları sunuyor. Bir kişi veya kişilerden borç para almak herkesin tercih ettiği bir durum değildir. Kimi insan kolaylıkla isteyebileceği gibi kimi insan borç para almak istemez. Günümüzde pek çok sebeplerden dolayı kredi çekmek isteniyor. Ama hepsinin temel sebebi ihtiyaçtan kaynaklanıyor. Evlenecek insanlar düğün masraflarını karşılamak için paraya ihtiyaç duyar okumakta olan öğrenciler hem kişisel hem okul masraflarını karşılamak için paraya ihtiyaç duyar. Ev almak araba almak isteyen kişiler paraya ihtiyaç duyar. Yani bu liste böyle uzar gider. İhtiyaçlar sınırsızdır. Gün geçmiyor ki yeni bir şeye ihtiyaç duymayalım. İşbank üzerinde yine gördüğümüz bir konudur.

devlet-destekli-evlilik-kredisi
devlet-destekli-evlilik-kredisi

Teknolojinin gelişmesiyle beraber her ürünün çeşitliliği bir üst modeli artmakta. Dün aldığımız şeyin bugün daha üst modeli çıkmaktadır. Dolayısıyla her yeni gün ihtiyaçlar farklılık göstermektedir. Kredi çekmek istiyorsak eğer önemli bir konuyu konuşmadan edemeyiz. Bu da kredi notu konusu. Daha önce kredi çekmek için bankalara başvuran kişiler bilir. Siz bankaya gittiğiniz zaman görevliler en önce sizin kredi notunuza bakmak isteyeceklerdir. Kredi notu bankalarla olan ilişkileriniz hesap hareketleriniz ödemeleriniz demektir. Türkiye’nin hangi bankasına giderseniz gidin kredi notunuz hep aynı şekilde önünüze çıkacaktır.  Faizsiz kredi almak yine çok bir hale gelmiştir.

Eğer düzenli bir müşteriyseniz şanslısınız çünkü kredi notunuz oldukça iyi demektir. Bu da istediğiniz zaman kredi başvurunuzun onaylanacağı anlama gelir. Bir gün herkesin kredi çekmeye ihtiyacı olabilir bu yüzden bankalarla aranızı iyi tutmanızı tavsiye ederiz. Eğer kötü bir müşteriyseniz bankalar sizinle çalışmak istemez ve başvuru talebinizi reddederler. Bu da demek oluyor ki bankaların

gözünde güvenilir kişi değilsiniz ve ödemelerinizi düzenli yapmıyorsunuz. Kredi notunu öğrenmenin en kolay yolu findeks ile kredi notunu öğrenmektir. Bunun için findeks sitelerine T.C ile üye olup giriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıca findeks notu sorgulama işlemi 4 TL dir.

Sizlerde devlet destekli evlilik kredisi almak için tıklayınız.

About Admin-Dilek Özatmaca
43 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat sahibi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*