EVLERİN ÇATI VE TERASLARINDA Kİ MUHTEŞEM BAHÇELER

terasa-bahce-peyzaji

Beton yığınlarının arasında yerden metrelerce yükseklikte Evlerin çatı ve Teraslarında ki Muhteşem Bahçeler.

Ülkemizde çok fazla uygulanmayan Çatı ve Teraslara Bahçe Peyzajı Batı Avrupa ülkelerinde sıklıkla uygulanılıyor.

Doğanın dengesini korumak ve nefes alınacak ortam yaratılmak için uygulanan Teras Bahçeleri aynı zamanda şehre ayrı bir hava veriyor.

Bizlerde genelde halı yıkamak ya da bir kaç sandalye ve masa ile arada Barbekü yapmak için kullanılan bu Bahçelere Batılılar çok önem veriyor.

Eğer sizde kendinize yemyeşil bir Dünya yaratmak isterseniz alttaki resim galerisindeki Çatı ve Teras Bahçelerinin Dekorasyonların dan ilham alabilirsiniz.

Gökdelenlerin çatılarına inşa edilen bahçelerde Havuz ve Jakuzi uygulayanlar özel Barbekü mangal keyfi ortamı yaratanlar sıklıkla görülmekte.

Dünyanın en güzel Teras Bahçelerinden örnekler sunduğum ilk resimdeki Bahçe Dünyanın en güzel Gökdelen Bahçesi seçilmiş.

Keyifli sohbetlerin akşam yemeklerinin en güzel ortamların yaşanacağı bahçeleri birlikte görelim.

terasa-bahce-peyzaji
terasa-bahce-peyzaji

Resimlere Tıklayarak Daha Büyük Görebilirsiniz

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*