Resim Bulunamadı

 • EVDE KOLAY DONDURMA TARİFİ

  20 Mayıs 2012
  456 views
  Sponsor Bağlantılar
  EVDE KOLAY DONDURMA TARİFİ

  Dondurmayı Sevmeyenimiz Yoktur Herhalde, Hele Yazın Dışarı da Giderken Çocuklar ‘Anne , Baba Dondurma al’Diye Bağırıp Dururlar,Havalar İyice Isınmadan Ve Her Yerden Güvenmediğimiz Yerlerden Diyeyim Yada Açık Dondurma Almayız.

  Şimdi Size Öyle Bir Dondurma Tarifi Vereceğim ki Hem Çok Sağlıklı,Vitaminli.

  İçinde Tek Bir Malzeme Kullanılıyor,Yağ Yok,Şeker Yok,Süt Yok.:) Tek Bir Malzeme . İddaa Ediyorum Bu Lezzete Bayılacaksınız.

  Ama Lütfen Tarifini Vermeseniz Bile Benden Ve Sitemden Bahsetmeyi Unutmayın Olur mu?:). ve Her şey den Öncesi Kendiniz Yaptığınız İçinde İçiniz Rahat Olacak.

  Tabi Sadece Yavrularımıza Değil,Misafirlerimize,Sevdiklerimize Farklı Bir Dondurma Ziyafeti Yaşatıp Havamızı basacaz :) Eveeeet  Saadete Geliyorum Buyurun Tarif Aşağıda:)

  Ev Yapımı Muzla Dondurma Yapma. Diyet yapanlar için de miktarını kaçırmadıkları sürece şekersiz ve leziz bir Ev Yapımı Dondurma.

  NOT:Tarifi Yapıp Bu Harika Lezzeti Tadanlar Minikte Olsa Bir Yorum Yazarsa Çok Mutlu Olurum.Teşekkürler.:)

  Evde Kolay Dondurma Yapılışı

  Malzemeler.

  Gizli malzemenin ne olduğunu tahmin edebildiniz mi? Muz! Kahverengi leşmiş muzlar, bu iş için en iyi gelen muzlardır. Kahverengi-leşmiş Muz Bulamazsanız da normal Tatlı Muz Olabilir.Öncelikle Muzları Donduruyoruz.Donduktan Sonra Artık bu lezzetli ve pratik dondurmayı yapmak için de muzları kullanabilirsiniz

  Dondurucudan Çıkardığımız Muzları ,Dondurmayı Mikserde Karıştırdıkça Krema Kıvamına Gelecek

  Kıvama gelene kadar karıştırın.

  İlk başta muzlar karıştırılmaya karşı koyar. Merak etmeyin. Parça parça böldüğünüz muzların, her seferinde birazını daha karışıma ekleyin. Ancak işiniz henüz bitmedi. Blender 3-4 dakika kadar daha çalışmaya devam etsin. Şaşkınlık içerisinde donmuş muzların zengin, kremsi, ipeksi bir karışıma dönüştüğünü göreceksiniz. Muhteşem, değil mi?

  Evde Kolay Dondurma Yapılışı

  Harika Lezzetteki Dondurmamız Hazır.Afiyet Olsun. Hııım Unutmadan. Lütfen Tarifi Uygulayan Değerli Ziyaretçilerim Küçük Bir Yorumu Çok Görmeyiniz:)

  Sponsor Bağlantılar
 • 14 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
El İşleri -Hobiler-Facebook Kapakresimleri-Moda-