EVDE DAVETİYE YAPILIŞI

Süslü tebrik,davetiye,sevgi Kartı

Eğer bekar olsaydım yakında düğünü olan bir Gelin olsaydım, eşimi ikna eder davetiyelerimizi bu şekilde yapardım.tabi eşimede yaptırırdım :) çok güzel bir düğün davetiyesi örneği bence. bu kartları hazırlayıp içine sevdiklerinize olan duygularınızı anlatan cümlelerle hediye edebilirsiniz. inanın kendisinin yaptığı şeyin neyse işte onun yerini tutan olmuyor.neyse gelin davetiyemize yadaKartımıza bakalım. Bayramlarda yaklaştı artık dünya Teknoloji dünyası olmuş olsada böyle bir kartı yapsanız sevdiğiniz insanlara bayram kutlama ,tebrik kartı , vs yolasanız çok büyük jest olurdu. hatta ben bunlardan 3 tane yapıp, biraz cicleştirdikten sonra, tabi çocuklar okulayken.okul kapanmadan önce. yoksa görürler süprizin anlamı kalmaz. Hayatları boyunca alacakları ilk kart,ilk ektup,posta olurdu :)

Süslü tebrik,davetiye,sevgi Kartı

Kartonumuzu Resimdeki Gibi Kesiyoruz.

eğer testereli bir makazınız varsa süper olur.

Kartonların Üstüne Önce kumaşımızı, daha sonra kurdela şertlerimizi yapıştırıyoruz.

Düğmeleride Resimdeki Gibi Dikiyoruz.

Süslü tebrik,davetiye,sevgi Kartı
About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

11 Comments on EVDE DAVETİYE YAPILIŞI

    • Dilek hanım gerçekten olmamış insan hayret ediyor. Bu ve benzeri çalışmalara nasıl vakit harcıyorlar yauuuuvvv

     Teşekkürler

     • Sevgili Ahmet Bey bir Düğün,Sünnet ya da benzeri Davetler için bence de uygun değil çok Amatörce.Ancak bunu İnsanlar 2 amaçla kullanırlar. Çocuklarla eğlenceli Etkinlik yapmak için ve Okullarda yapılan Etkinlikler için kullanılır.Sonra Benim kızlarım yaşında olan 8-11 yaş arası kız çocukları Doğum günleri için Arkadaşlarına Davetiyeler yapıp vermeyi çok severler (Kendi Tecrübelerime dayanarak yazıyorum) Böyle Davetiyeler fikir olarak değerlendirirler birazda kendi hayal güçlerini kullanarak daha güzellerini yaparlar. Yani bazen bizlere saçma ya da garip gelen şeyler başkalarının ilgisini çekeiliyor saygı duymak gerek.Bu şey gibi hani genelde Erkekler Futbolu çok sever(Bende severim) ama bazı hanımlar 11 adamın topun peşinde koşmasını ve o kadar Fanatik taraftarın bunları önemsemesini anlamazlar çünkü kendi ilgilerini çekmeyen bir eylem olarak görülür. İşte böyle durumlarda böyle oluyor. Ben bu sayfayı 21 Haziran 2012 yılında paylaşmışım artık daha özveri ile hazırlanan çalışmalar paylaşmaya çalışıyorlar.

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*